Ścieżka rowerowa otwarta
24.05.08 aktualności
Nauczycielki Ewa Dylus i Barbara Błaż napisały projekt pod hasłem DBAM O ZDROWIE - JEŻDŻĘ BEZPIECZNIE NA ROWERZE. W ramach tego projektu pozyskały fundusze z Citibanku na zakup kostki brukowej, hulajnug, rowerPHP Warning: main(/home/pm7/strona/sonda/booth.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in //ankieta.php on line 2PHP Warning: main() [function.include]: Failed opening '/home/pm7/strona/sonda/booth.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php/pear4') in //ankieta.php on line 2PHP Fatal error: Call to a member function on a non-object in //ankieta.php on line 3ków i kasków. Z gorzowskiego WORD sygnalizator świetlny na pilota, do którego państwo Cisowscy zakupili akumulator. W dniu 16 maja nastąpiło oficjalne otwarcie ścieżki rowerowej. Na otwarcie zaproszeni zostali wszyscy, którzy przyczynili się do powstania tej ścieżki. Pani dyrektor Jolanta Świtała podziękowała zgromadzonym gościom, następnie zaprosiła do uczestnictwa w uroczystości.

W trakcie imprezy mieliśmy możliwość oglądnąć przedstawienie w wykonaniu przedszkolnego kółka teatralnego. Następnie rozpoczęły się konkurencje dla dzieci, w których sprawdzały swoje wiadomości i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa w zabawie i w ruchu drogowym. Dzieci z grupy Krasnala Hałabały zaprezentowały podstawowe techniki udzielania pierwszej pomocy. Nad prawidłowością wykonywanych zadań czuwali zaproszeni policjanci z sekcji ruchu drogowego. Na zakończenie wszyscy udaliśmy się na ścieżkę rowerową, by kierownik naszej budowy, pan Franciszek Szurko wraz z wnukiem Konradem z grupy I i panią dyrektor oficjalnie przecięli wstęgę, oddając tym samym ścieżkę użytkownikom, czyli naszym przedszkolakom.
Zobacz zdjęcia