PHP Warning: main(/home/pm7/strona/sonda/booth.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in //ankieta.php on line 2PHP Warning: main() [function.include]: Failed opening '/home/pm7/strona/sonda/booth.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php/pear4') in //ankieta.php on line 2PHP Fatal error: Call to a member function on a non-object in //ankieta.php on line 3

Grupa dzieci trzyletnich to grupa bardzo wesoła i żywiołowa
W grupie pracuje z dziećmi pani dyrektor Jolanta Świtała i pani Beata Wesołowska. Również pomagają nam pomoc nauczyciela pani Jadwiga Bałchanowska i woźna oddziałowa pani Elżbieta. Dzieci od września już nauczyły się piosenek i wierszyków, które często powtarzamy. Lubią śpiewać i poruszać się przy muzyce. Najbardziej jednak lubią zabawy na dywanie i na placu przedszkolnym, na który chodzimy zawsze gdy jest ładna pogoda.Praca dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o program „ ABC…” oraz innowację programową „ Jestem przedszkolakiem”, która dotyczy adaptacji dzieci. Nasi nowi przedszkolacy chętnie bawią się w kącikach tematycznych, ale najbardziej lubią budowanie z klocków. Mamy w grupie dwa żłółwie, które są już pod opieką pani Beaty od dwóch lat.,wzbudzają duże zainteresowanie wśród dzieci.
O bieżących wydarzeniach z życia grupy dowiesz się tutaj klikając