Od września 2007 r roku do grupy „Krasnala Hałabały” uczęszcza 27 dzieci; 10 dziewczynek i 17 chłopców. Opiekują się nimi panie nauczycielki Barbara Błaż i Izabela Golonko, woźną oddziałową jest pani Izabela Sobczak. Rok szkolny rozpoczynamy pracowicie w oparciu programy: ABC… Program wychowania przedszkolnego XXI wieku, oraz programy autorskie B. Błaż Moja mała ojczyzna z zakresu edukacji regionalnej oraz Zdrowo i wesoło z zakresu edukacji zdrowotnej. W tym roku szkolnym czeka nas trochę więcej obowiązków, będziemy pracować z książkami „WESOŁE PRZEDSZKOLE PIECIOLATKA”. Dzieci podjęły się realizacji kilku bardzo ważnych i ciekawych zadań, mających na celu rozwijanie motywacji do uczestniczenia w zajęciach i podejmowania trudu wykonywania zadań wymagających czasu i wysiłku, wzbogacenie słownictwa, doskonalenie mowy komunikatywnej, wdrażanie do przestrzegania zasad życia w grupie rówieśniczej, rozwijanie logicznego myślenia, pamięci i wyobraźni twórczej, nabieranie śmiałości i wiary we własne możliwości, rozwijanie i poszukiwanie sposobów wyrażania emocji i aktywności ruchowej.
O biePHP Warning: main(/home/pm7/strona/sonda/booth.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in //ankieta.php on line 2PHP Warning: main() [function.include]: Failed opening '/home/pm7/strona/sonda/booth.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php/pear4') in //ankieta.php on line 2PHP Fatal error: Call to a member function on a non-object in //ankieta.php on line 3żących wydarzeniach z życia grupy dowiesz się tutaj klikając