Obecnie do przedszkola uczęszcza 125 dzieci, które przebywają w 5 oddziałach całodziennych.
Grupa I " Kubusia Puchatka" - dzieci 3-letnie.
Grupa II " Kota Filemona" - dzieci 4-letnie.
Grupa III " Krasnala Hałabały" - dzieci 4-5 letnie.
Grupa IV " Wróbelka Elemelka " - dzieci 4-5letnie.
Grupa V " Bolka i Lolka" - dzieci 6-letnie.
Do naszej placówki przyjmujemy dzieci od 3 lat do 6 lat (w wyjątkowych przypadkach może być przyjęte dziecko 2,5 letnie).Istnieje możliwość wyboru ilości posiłków oraz czasu pobytu w przedszkolu ,co obniża odpłatność.Przedszkole czynne jest w godzinach 6.00-17.00.

Posiadamy ciekawą ofertę zajęć dodatkowych:
NIEODPŁATNYCH
kółko plastyczne
kółko teatralne
zajęcia komputerowe dla dzieci chętnych
kółko ekologiczne
zespół muzyczno-wokalny
ODPŁATNYCH
gimnastyka korekcyjna
nauka języka angielskiego

Ponadto zapewniamy:
wszechstronny rozwój osobowości dzieci
dobre przygotowanie do podjęcia nauki w szkole
pyszne domowe posiłki
rodzinną atmosferę
szeroką współpracę ze środowiskiem społecznym
Pracujemy w oparciu o program wychowania przedszkolnego „ABC....” oraz programy autorskie i innowacje pedagogiczne opracowane przez nauczycielki. Wykorzystujemy wiele aktywnych metod: twórcze metody gimnastyki Labana, Kniesów Orffa, ruchu rozwijającego W. Scherbone, kinezjologię edukacyjną Dennisona oraz dramę.